Křečové žíly – strašák moderní doby. Jak na ně?

Křečové žíly jsou bezesporu strašákem moderní doby. Jak tedy jejich vznik omezit nebo léčit ty stávající?

Genetický předpoklad

Všeobecně známou věcí je fakt, že genetika má nemalý vliv na výskyt křečových žil více než cokoliv jiného. To je samozřejmě pravda. Z druhé strany tu však máme negativní faktory, které může každý z nás ovlivnit.

Mezi ně patří např. nezdravý životní styl, málo aktivního pohybu nebo kouření.

Léčba a prevence

Bohužel není v moci každého z nás ovlivnit všechny faktory, které na vznik křečových žil působí. Těžko si lze představit, že např. operátor na dílně či prodavačka v obchodě bude méně stát na nohou.

Dnešní doba je velmi uspěchaná a málokdo se nad svým zdravím pozastaví. Lidé zapomínají na to, co všechno se může stát, a léčbu často podceňují.  Když člověk pomine fakt, že křečové žíly vypadají nevzhledně, vystavuje se také velkému riziku vzniku bércových vředů nebo žilní trombózy. A to už je pak opravdu problém.

Jelikož se nás lidé často ptají, máme tu pro vás pár typů:

1) Zdravý životní styl, vyvážená strava, dostatek pohybu, omezit či přestat kouřit a nepít alkohol – to je však pouze zlomek úkonů, které můžete pro boj s křečovými žílami udělat.
2) Pomáhají také bylinné výrobky. Do nabídky jsme pro vás zařadili hlavně ty, jejichž účinky podporují boj s křečovými žílami řešit, uleví postiženým partiím a díky bylinné struktuře efektivně léčí.
Jejich kompletní nabídku naleznete ZDE.

Zkušenosti

Lidé často neprávem bylinky podceňují. Proto bychom vám závěrem chtěli předat vlastní zkušenosti
Konopným mlékem, které díky kombinaci několika bylinek a vyvážené struktuře zajišťuje jedno z nejlepších ošetření křečových žil na trhu. V nabídce jej naleznete ZDE.

konopne mleko

Kontakt

Pokorný Luboš
masér
IČ: 03091325
Pražská 66, Blansko

Masáže můžete objednat
- telefonicky

Tel: 605 046 103 (přijimám i SMS)